Дніпро: заступник мера Філатова побив активіста (+відео)

У Дніпрі, в будівлі виконавчого комітету й міської ради сталася бійка між заступником голови міськради з питань житлово-комунального господарства Михайлом Лисенком і представником одного з об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Сергієм Варфоломієм.

Судячи з відео у Фейсбуку Варфоломія, громадські актівисти і представники ОСББ прийшли до міськради і хотіли потрапити до заступника мера з питань ЖКГ Лисенка. На вході їх не пропустила охорона.

https://www.facebook.com/Varfolom/videos/1502029253164690/

Пізніше активісти таки потрапили до кабінету чиновника, де і сталася бійка. Водночас сам потерпілий заявив, що його бив і мер Філатов. За його словами, конфлікт стався в кабінеті Лисенка під час обговорення міської програми підтримки ОСББ.

https://www.facebook.com/khozin.dmytro/videos/10213243598743795/

Варфоломій звинуватив заступника мера в корупції, після чого Лисенко начебто вдарив його в обличчя, в бійку втрутився і мер Філатов. Активісту знадобилася допомога лікарів “швидкої”.

Водночас Борис Філатов заявив, що не чіпав колишнього начальника ЖЕКу №37 Сергія Варфоломія. За його словами, Варфоломій увірвався до кабінету Лисенка,спровокувавши бійку. Філатов стверджує, що участі в бійці не брав, бо прийшов пізніше.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *