Квитки на потяги подорожчають з 20 травня

З 20 травня 2018 року квитки на поїзди подорожчають на 12%. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов. Як повідомляв “Український репортер”, про підвищення цін ще в лютому попереджав директор з економіки та фінансів “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев. У березні цю ідею вперше публічно підтримало і профільне Міністерство інфраструктури.

За словами Кравцова, наказ щодо поетапної індексації тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом у 2018 році отримав погодження відповідних міністерств і знаходиться на фінальній стадії реєстрації.

У документі прописано зростання цін на пасажирські перевезення залізницею в два етапи – по 12%. Загалом рівень індексації тарифів у грудні 2018 року по відношенню до грудня попереднього року складе 25%. Тобто за рік “Укрзалізниця” підвищить ціни на 25%. Не подорожчають квитки лише на вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+.

Єдина умова профільного Мінінфраструктури – підвищення тарифів має відбуватися одночасно із підвищенням якості послуг. В “Укрзалізниці” обіцяють, що кошти, отримані в результаті підвищення тарифів, спрямують на спеціальний інвестиційний рахунок, створений для забезпечення підвищення якості пасажирських перевезень. А загалом зростання цін монополіст пояснює “необхідністю розвитку пасажирської інфраструктури, закуповуванням вагонів і ремонтом рухомого складу.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *