Космічні проекти та діти майбутнього: UkraineIS провела кілька заходів в рамках першого Future Fest в Україні

Останніми роками Future Fest проводиться у передових країнах світу. Тепер до них долучилася й Україна.

12 квітня у День космонавтики на Future Fest у КПІ відбулася цікава дискусія про міжнародну космічну індустрію. Голова правління UkraineIS Сергій Вакарін представив найсучасніші космічні проекти (блокчейн, доповнена реальність та кібербезпека) та підбив підсумки мітапу Ukraine@4YFN-MWC, проведеного UkraineIS в рамках Світового мобільного конгресу у Барселоні.

Демонструвалися проекти доповненої реальності SecureIO та SIMO AR, представлені на Конгресі. Учасники були в захопленні від демонстрації Олекандра Величка – вони могли побачити на екрані смартфона, як паперова картинка оживає й перетворюється на анімацію.

Монті Міртл, який протягом року був співробітником Науково-дослідної станції Амундсена-Скотта на Південному полюсі, розповів про полярні експерименти NASA, такі як садівництво в екстремальних умовах та підземний телескоп для спостереження Всесвіту.

А зараз Монті – керівник міжнародного проекту популяризації України у світі Ukraine Inside Out (По всій Україні на мотоциклі), який можна завантажити у вигляді мобільного додатку.

Можливості аерокосмічних стартапів щодо отримання фінансування охарактеризувала Світлана Хутка на основі свого досвіду роботи у Стенфордському університеті. А філософ Сергій Дацюк розповів про перспективи для України в освоєнні Сонячної системи.

Артем Ніколенко, Максим Шеремет та Сергій Яцков – організатори Future Fest, який був присвячений пам’яті Леоніда Каденюка,зробили фестиваль справжнім святом для шанувальників аерокосмічних технологій.

Учасники змогли спробувати себе у Чемпіонаті з БПЛА (Перегони дронів): команди конструювали свої БПЛА, готували моделі до запуску та змагалися в прольоті на швидкість та на точність. На виставці передових технологій демонструвалися робототехніка, технології 3d-друку та багато іншого.

Також було підведено підсумок конкурсу «Діти майбутнього», в рамках якого юні ентузіасти космосу представили свої проекти на космічну тему.

Різноманітність фантазії дітей вражала: у фінал потрапили троє київських школярів Юлія (космічний живопис), Михайло (планета Земля у 3d книгах) та Кирило (Лего-проект). Приз за краще технічне рішення отримав проект Лего-космодрому Кирила Агапова.

Сергій ВАКАРІН, голова правління UkraineIS

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *