Королі, лицарі і герої міфів: жінка зібрала унікальну колекцію фігурок (+відео)

Близько 15 років тому ужгородка Зоряна Попович почала збирати фігурки. Першим був лицар на вежі, після нього вікінги, пише uzhgorod.net

Всі фігурки з колекції – це подарунки з українських та європейських міст, які привезла жінка. Персонажі міфів, легенд, літературних творів та історичні постаті, всі вони знайшли місце у колекції.

“Чоловік з відрядження у Києві приніс мені подарунок. Дуже ретельно загорнутий, і я поки діставала побачила, що це лицар, і він настільки прекрасний у своїй загадковості. Мені захотілось дізнатись яка у нього емоція під шоломом. Словом це був настільки зворушливий подарунок, що я просто розплакалась”, – розповідає колекціонерка.

Загалом їй вдалося зібрати понад 100 фігурок.

“Чим вони мене захоплюють, так це деталізацією свого костюму та емоцією, яка зображена у них на лиці. Якщо у них закрите обличчя, все одно вгадується емоція”, – додає Зоряна Попович.

Понад 700 намальованих незвичних ангелів уже продала на благодійному аукціоні українка Юлія Косівчук, яка 15 років уже мешкає у місті Берклі в передмісті Сан-Франциско штату Каліфорнія. Усі виручені гроші покупці ангелів одразу перераховують у благодійний фонд Марії Левченко “Я майбутнє України”, що у Чернівцях.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *