Конфлікт на Андріївському узвозі може владнати Київрада

У Києві на Андріївському узвозі 36-в художники влаштували акцію протесту проти виселення зі старовинного будинку творчих майстерень дев”ятьох художників — членів Національної спілки художників України. Митців підтримали колеги та студенти.

Як повідомили організатори акції, ще з лютого місяця поточного року затягується підписання договорів оренди з членами Національної спілки художників України. У результаті свідомих маніпуляцій органів управління місцевої влади та підвідомчих організацій саме художники стали винуватцями заборгованості і 13 вересня 2017 року отримали припис про примусове звільнення приміщення 19 вересня об 11:00. Причому із залученням працівників Подільського УП ГУ НП в м. Києві для забезпечення охорони громадського порядку та фізичного захисту державних виконавців під час проведення виконавчих дій.

Організатори повідомили, що наразі вдалося досягнути перемир”я у довготривалій судовій тяганині. Судовими виконавцями з”ясовано, що за даною адресою не міститься управління житлового фонду Національної спілки художників, яке у судовому рішенні числиться як боржник з орендної плати. Конфлікт, як кажуть, завис. Чи надовго – покаже час. Однак художники впевнені, що владнати його може Київрада, дозволивши митцям укладати прямі договори оренди, обминаючи ЖЕК Спілки художників України.

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.