Кличко турнув з посади головну озеленювачку Києва

Київський міський голова Віталій Кличко звільнив з посади керівника “Київзеленбуду”, а також ще декількох чиновників. Про це мер написав у Твіттері.

А на сайті КМДА повідомляють:

Нагадаємо: нещодавно, як розповідав “Український репортер”, було повідомлено про підозру одному із заступників директора «Київзеленбуду» за фактом розтрати коштів місцевого бюджету в особливо великих розмірах.

У 2017 році він підписав акти про виконання робіт з ремонту та благоустрою зеленої зони на вулиці Богдана Гаврилишина (колишня вулиця Ванди Василевської) у Києві та провів розрахунки.

Однак, як встановлено слідством, роботи з облаштування нової декоративної огорожі вартістю понад 1, 1 мільйона гривень підрядник так і не виконав, незважаючи на повну оплату цих робіт з місцевого бюджету ще в грудні 2017 року.

І ось знову “караючий меч” навис над “Київзеленбудом”.

За інсайдерською інформацією, в минулому окремі обвинувачені з “Київзеленбуду” відбувалися легким переляком, а згодом матеріали кримінальних розслідувань опинялися на архівних полицях, не потрапивши до суду. А деякі колишні посадовці цього підприємства, яких підозрювали в корупції, місяцями ховалися від слідства. Потім ширилися чутки, що вони відкупилися (чи то квартирами, чи то автомобілями). І можливо, були підстави для подібних чуток, адже “втікачі” згодом вже ні від кого не ховалися.

Варто нагадати й про таку, не зовсім приємну, тему для цього підприємства – з-під опіки “Київзеленбуду”, тобто з комунальної власності, вислизнув одноповерховий цегляний будинок (площа – понад 100 квадратів) разом із земельною ділянкою  в історичному центрі Києва, на Печерську, в Козятинському провулку, якраз навпроти Співочого поля і музею війни. Зеленбудівці зберігали упровдовж десятиліть тут свій господарський інвентар для прибирання. Сьогодні замість цього будинку – розкішний дерев’яний терем скоробагатька. Хто відповів за цю комбінацію? Чи відомо столичній громаді, що вона втратила комунальну власність? Що скаже прокуратура? А вона мовчить! І мерія вдає, що нічого не трапилося… Ти ба!

Зауважимо принагідно, що в “Київзеленбуді” часто змінюються начальники. Попрацював, скажімо, той чи інший керівник рік-два – стоп, пора на іншу роботу. Щоб “кінці” загубилися? Тим часом службовці бачать, як за короткий час роботи начальничок хизується новеньким позашляховиком, який придбав за свої “кревні”. Зрозуміло, тендери, підряди, квіточки, кущі, каштани… А було й таке (особливо за періоди правління Черновецького, Попова), що “згори” направляли на командний місток якогось чергового начальника, а з нього фахівці тихенько сміялися, бо не умів відрізнити дуба від ясеня. Зате вони добре знали, як стати мільйонерами!

Такі ось штрихи до деякого дива у “Київзеленбуді”…

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *