Кінотеатр “Київ” опинився в епіцентрі протистояння

Розгорнулася боротьба за кінотеатр «Київ», що на Великій Васильківській.

7 червня, вранці, адміністрація закладу розповсюдила у Фейсбуці новину про те, що в будівлі вибивають двері, розпочалося силове захоплення.

Водночас міська влада заявила, що про захоплення кінотеатру не йдеться. Цитуємо КМДА:

“Департаментом комунальної власності м. Києва та балансоутримувачем кінотеатру – комунальним підприємством «Київкінофільм» розпочато інвентаризацію і обстеження будівлі з метою уникнення незаконних знищень чи пошкоджень майна територіальної громади міста Києва.

Протягом квітня-травня 2019 року колишній орендодавець ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» незаконно чинив перешкоди в доступі до приміщення комунального майна будівлі кінотеатру «Київ» комісії в складі працівників КП «Київкінофільм» і Департаменту комунальної власності м. Києва задля обстеження.

Нагадаємо, що за охорону пам’ятки архітектурного місцевого значення, а також діяльність кінотеатру «Київ» за призначенням та збереженням пам’ятки як такої, що належить територіальній громаді міста Києва, відповідає балансоутримувач – КП «Київкінофільм». Тож за фактом недопуску складено відповідні акти від 24.04.2019 р. і від 17.05.2019 р.!

Скріншот із Фейсбук-сторінки кінотеатру “Київ”

Strana.ua розповідає, що у квітні мережа “Синема Центр” виграда аукціон щодо права на орденду будівлі, запропонувавши 2 169 253 гривні щомісячно, що значно вище (у 48 разів) суми, яку сплачував попередній орендодавець (близько 45 тисяч).

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *