Грабуй пограбоване? “Тітушки” захопили “будинок Арбузова”, де живуть переселенці (+відео)

У Києві озброєні чоловіки захопили так званий “будинок Арбузова” за адресою Обухівська, 60, що у Святошинському районі столиці, який перетворили на гуртожиток для переселенців і учасників бойових дій. 

“Сьогодні вранці будинок взяли штурмом тітушки, застосували вогнепальну зброю. Будинок разом з переселенцями державні чиновники продали за ціною 120 доларів за квадратний.  Зараз новий власник туди заходить такими методами”, – повідомив у Фейсбуку народний депутат Ігор Луценко.

Голова проводу в “Добровольчому Русі ОУН” Микола Коханівський додав, що рейдери жорстоко побили добровольця ОУН Олександра Ричкова “Будяка”, саме він закривавлений на фото. Почалася стрілянина.

Поліція інформує, що внаслідок конфлікту постраждало двоє осіб: одного із них доставили в лікарню, іншого не госпіталізовували. Учасників конфлікту для з’ясування обставин та причин інциденту доставляють в управління поліції.

https://www.facebook.com/UNNews/videos/1681685918584520/?t=3286

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2017 року “будинок Арбузова” ледь не згорів. Тоді його мешканці говорили, що вогонь виник разом внаслідок підпалу.

Повідомляється, що “будинок Арбузова” належав  неплатоспроможному  “Експобанку”, який підлягає ліквідації. Споруду виставили на продаж через аукціон, її придбала якась компанія. Саме вона з допомогою рейдерів і намагається виселити “сквотерів”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *