У Києві згорів “будинок Арбузова”, де жили переселенці (+відео)

У Києві згорів так званий “будинок Арбузова”, який перетворили на гуртожиток для переселенців за адресою Обухівська, 60, що у Святошинському районі столиці. Першою про це повідомила активістка Ганна Сінькова.

“Тітушки” Ківи підпалили будинок на Обухівській, 60. Палає вже 40 хвилин.

Поліція відмовилася приїжджати. Пожежна діє мляво. Наразі в будівлі вже обвалився дах.

Схоже, це останній варіант для цієї ОПГ: вони не змогли виперти переселенців своїми нападами і провокаціями, тож вирішили позбутися людей і будинку, “наваривши” бодай на земельній ділянці”, – написала Сінькова у Фейсбуку.

ДСНС отримала повідомлення про пожежу о 03:39. На місце події негайно  направили найближчі пожежно-рятувальні підрозділи. Коли вогнеборці прибули, то встановили, що горить покрівля на площі 300 кв. м. О 05:58 пожежу було локалізовано, а о 06:38 – ліквідовано.

“Ліквідація пожежі ускладнювалася відсутністю справних пожежних гідрантів біля житлового будинку, а в найближчих пожежних гідрантах, які знаходилися за 600 м, не було достатнього тиску води. Тож рятувальникам, аби загасити вогонь, доводилося здійснювати постійний підвіз води”, – повідомляє ДСНС у Києві.

Вдалося врятувати 1-й та 2-й поверхи житлового будинку. На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав. На 1-му поверсі житлового будинку мешкали 35 чоловік, відселених з території проведення Антитерористичної операції. Де вони житимуть зараз – невідомо.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *