Чиновники Міністерства юстиції пройшли перевірку на детекторі брехні

Міністерство юстиції проінформувало, що керівники структурних підрозділів департаменту Державної виконавчої служби пройшли перевірку на поліграфі. Одне із питань стосувалося хабарництва.

Відповідно до висновків поліграфічних досліджень не зафіксовано жодного факту вимагання чи розпорядження від керівництва Мін’юсту щодо отримання неправомірної вигоди з боку державних виконавців. Так само на даний момент жодної інформації, яка б підтверджувала висловлені в ЗМІ припущення щодо можливого хабарництва в органах ДВС, не надходило.

Міністерство юстиції є першим, яке запровадило практику перевірки керівного складу та посадових осіб на поліграфі з метою запобігання та протидії корупційним проявам у системі органів юстиції та ДВС безпосередньо.

Додамо, що останнім часом в медіа активно обгворювали тему величезних преміальних, які одержували чиновники. Міністерство юстиції вважає, що ці кошти не є зарплатою чи премією, сплаченою із Державного бюджету України. Вона є винагородою, яка виплачується із стягнутого з недобросовісних боржників виконавчого збору, який становить 10% фактично стягнутої суми боргу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *