Чиновник викрав найкращу ділянку в столиці й передав в оренду доньці. Так грабують Київ

Столицю продовжують грабувати по-крупному. Від цього факту очі на лоба лізуть. Чиновник, який опікується водними ресурсами міста, кладе “до кишені” ласий шмат землі в Гідропарку, передає доньці, а потім сімейка будує тут хороми. Мова про екс-генерального директора КП “Плесо”.

Але ж у цього дерибанщика були куратори з КМДА, був профільний заступник голови КМДА, який мав би контролюватри роботу підлеглого. Є відповідні структури в КМДА, які мали б знати, що відбувається у “Плесо”. Що засліпило їм очі? Вони були глухі? Нічого не знали й не відали? Гнати усіх цих “кураторів” поганою мітлою з владних кабінетів! Тільки ось не наважаться… Бо є “смотрящі”, а рухати “фігури” не годиться без височайшого дозволу. Хіба не спрут?

Утім, ось що стверджує прес-служба прокуратури міста Києва:

“За принципової позиції Київської місцевої прокуратури №10 повідомлено про підозру колишньому керівнику комунального підприємства «Плесо», який усупереч інтересам служби надав в оренду власній доньці земельну ділянку на території столичного Гідропарку, а потім сам збудував на цій території будинок.

Як встановлено досудовим розслідуванням, перебуваючи на посаді генерального директора згаданого комунального підприємства, підозрюваний використав своє службове становище та уклав від імені КП «Плесо» зі своєю донькою договір оренди земельної ділянки, що знаходиться на Броварському проспекті в межах території Гідропарку.

Зазначені землі належать до водоохоронної зони, на яких, згідно із законодавством України, заборонено будь-яке будівництво. Незважаючи на це, екс-посадовець, діючи усупереч інтересам держави та покладеним на нього обов’язкам, самовільно за відсутності дозвільних документів збудував на цій території дерев’яний будинок та господарські споруди.

За результатами досудового слідства, дії екс-посадовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) та ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Крім того, місцевою прокуратурою готується позовна заява про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки”.

На фото: Як ви гадаєте, кому належать такі будинки на столичному Трухановому острові?

Фото “Українського репортера”

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *