Черновецький просить суд заборонити Генпрокурору Луценку виїжджати за кордон

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов Леоніда Черновецького до Державної прикордонної служби та Генерального прокурора Юрія Луценка.

Колишній Київський міський голова просить суд в інтересах народу України заборонити Юрію Луценку виїзд за кордон. Серед інших вимог позову – зобов’язати Державну прикордонну службу України обмежити виїзд Юрія Луценка за кордон.

Суд вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі, інформує прес-служба Окружного адміністративного суду.

Витоки одного із конфліктів між Черновецьким і Луценком, за даними “Українського репортера”, варто шукати у земельній сфері. Коли Луценко очолював МВС, мер Черновецький пообіцяв столичним міліціонерам поліпшити  житлові умови. Тодішньому начальнику київської міліції Віталію Яремі мер пообіцяв для міліції земельну ділянку біля звіринецьких пагорбів, поруч із музеєм війни, на бульварі Дружби народів. Однак згодом стало відомо, що цю землю міська влада продала фірмі, яку пов’язували з тодішнім зятем Черновецького. Нині тут триває будівництво.

Отака непослідовність Черновецького і розгнівала міністра Луценка, що й стало причиною відомого конфлікту на засіданні РНБО (вони побилися).

Відомі й деякі нюанси взаємин між Януковичем і Черновецьким. Соратниця Черновецького Ірена Кільчицька в інтерв’ю “Бульвару” сказала, що Янукович вимагав у Черновецького мільярд доларів. Тодішня дружина Черновецького Аліна Айвазова, коментуючи це питання своїй подрузі Кільчицькій, висловила припущення, що Черновецький — не той хлопець, що віддасть мільярд, він ще з Януковича зніме той мільярд.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *