Чемодани-нелегали. До України намагалися ввезти 640 незадекларованих валіз (+відео)

На кордоні з Польщею вилучили 640 незадекларованих валіз на понад півмільйона гривень.

Нелегальний вантаж виявили у пункті пропуску “Ягодин”, що на Волині, – повідомили у  Держприкордонслужбі.

“Товар везли двома вантажівками одного й того самого перевізника. Двома автомобілями з Польщі в місто Ковель везли валізи. Та, як з’ясувалося, кількість заявленого вантажу суттєво відрізнялася від фактичної – і не на користь українського бюджету. Спеціальна мобільна група виявила 640 “зайвих” валіз – щодо яких не згадали в документах”, – повідомили прикордонники.

Цей товар вилучили та передали на митний склад. За оцінкою експертів, вартість вилученого становить понад півмільйона гривень.

Відео виявлення нелегального вантажу

Редакція

Редакція “Українського репортера”


1 коментар до “Чемодани-нелегали. До України намагалися ввезти 640 незадекларованих валіз (+відео)

 • 23.10.2019 о 13:59
  Permalink

  на сайті вже наданий коментар від Василя Миколайовича, наведений нижче: https://bloginside.in.ua/волинські-митники-виявили-по…/…
  “Розміщена не достовірна інформація. Митники вимагали до митного оформлення неналежні документи. Коли водій, який перевозив вантаж під митними пломбами польської митниці намагався зафільмувати такі неправомірні дії митників, в нього відібрали телефон з застосуванням фізичної сили. Після цього, митники у керівника підприємства-отримувача товару вимагали неправомірну вигоду задля вирішення питання перетину товаром митного кордону України. Телефон для надання додаткових коментарів та всіх наявних документів залишаю засіб для зв`язку т.м.+380631799934.
  Прошу надати право на відповідь відповідно до ч. 1 ст. 277 ЦК України.”

  Так що ж трапилось насправді?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.