Білорус Євген Сморигін склав іспит з мови для отримання українського паспорта

Відомий актор, учасник українського гумористичного проєкту “Дизель Шоу”, білорус Євген Сморигін склав іспит з української мови для отримання українського паспорта на 97 балів зі 100.

Його коментар опубліковано 14 листопада на сайті проєкту.

“Цей іспит необхідний для отримання українського громадянства. Я міг зробити інакше – [оформити] по дітях і дружині, з якою 13 років у шлюбі. Але для цього мені треба було б їхати в Білорусь і змінювати паспорт. Він видається з іншою формою, яка засвідчує, що я виїхав за кордон. Але я не можу туди поїхати, бо не впевнений, чи дадуть мені повернутися”, – заявив 43-річний Сморигін.

Актор зазначив, що вже зібрав усі необхідні для набуття українського громадянства документи й чекає на погодження президента України.

“Далі, як я розумію, міністр культури має подати запит президенту України з моїм проханням отримати громадянство. Аргументувати, що я є представником України, працюю скільки років тут, маю проукраїнську позицію та хочу стати українцем. Коли саме підпишуть такий запит, не знаю. Залишилося питання тільки в цьому”, – наголосив Сморигін.

Як відомо, Сморигін народився 1979 року в Мінську (Білоруська РСР). Із 2015 року актор є учасником різноманітних проєктів творчого об’єднання “Дизель Студіо”. Разом із дружиною Лідією і трьома дітьми Сморигін живе в Києві.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”