Олег Іваніца покидає “Дизель Шоу” після смерті Поплавської

  • Актор Олег Іваніца зізнався, що більше не бачить себе в комедійному шоу після трагічної смерті Марини Поплавської. Тому він вирішив покинути “Дизель Шоу”.

Про це актор повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Актор зазначив, що коли відбуваються трагічні події, в голові  дзвенить питання “чому?”

“Тому що не підійшов до неї і не сказав, щоб вона пішла з того місця. Що воно небезпечне. І не слухати, коли вона скаже, що кожен з нас тут сидів, і що тут – пейзажне вікно, і за Мишком треба доглянути… Просто взяти і забрати її звідти! Що не треба було їхати вночі. Що треба було підняти питання про другого водія. Треба було зробити що завгодно, щоб цього не сталося!”, – йдеться в повідомленні актора.

«Не бачу себе більше в рамках проекту. Як не намагаюся. Мариночка бачила сенс свого життя в тому, щоб радувати глядачів. І це дійсно прекрасний сенс. І Шоу має тривати. І глядачі повинні продовжувати радіти. Так і буде. Але я не можу себе уявити на сцені Дизель Шоу без неї. Не хочу»
– написав Іваніца.

Пізніше він розмістив відео, в якому розповів, що його повідомлення про вихід з “Дизель Шоу” збурило публіку. Він подякував за турботу і сказав: “Марина Поплавська підтримала б моє рішення, оскільки завжди всім бажала найкращого”.

Якби Мариночка знала, що мені буде комфортніше поза проектом, вона б сказала: “Йди з Богом і будь щасливим»,
– відповів Іваніца.

І наголосив, що комедійне шоу буде продовжуватися.

Нагадаємо, 20 жовтня, вранці на Київщині автобус із акторами “Дизель Шоу” зіткнувся з фургоном. Загинула зірка “Дизель Шоу” Марина Поплавська. Окрім того, постраждали  актори “Дизель Шоу” Яна Глущенко та Єгор Крутоголов.

Ми про це писали: Загинула акторка “Дизель-шоу” Марина Поплавська

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *