SaveФОП: підприємці заблокували будівлю Верховної Ради

Під стінами Верховної Ради в Києві 17 листопада розпочалася акція протесту SaveФОП.

Дрібні підприємці вимагають права лишатися на спрощеній системі оподаткування та закликають не вводити касові апарати. В ході мітингу трапилися сутички з співробітниками поліції. Про це йшлося у трансляції, яка проводилася на сторінці #SaveФОП у Фейсбуку.

Сутички виникли через те, що мітингувальники не давали депутатам зайти в парламент. Бійцям Нацгвардії та поліцейським довелося зробити коридор для нардепів, щоб вони могли пройти.

Також протестувальники перекрили вулицю Грушевського. За інформацією GoogleMaps, через це виник затор.

Як відомо, комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг, які стосуються касових апаратів для малого бізнесу. Сьогодні у Раді розглянуть цей законопроект.

Раніше повідомлялося, що профільний парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики запропонує нардепам консолідований варіант законопроєкту, яким пропонується відтермінувати введення касових апаратів для ФОПів, які не перебувають у так званій ризиковій групі.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *