Афера: у Києві продали нерухомість Музичного фонду

Екс-голові Музичного фонду Спілки композиторів України повідомлено про підозру у шахрайстві на суму понад 7,3 мільйона гривень.

Іноді трапляється, що й митець служить не високому мистецтву, а власній кишені. Таке практикував екс-голова Музичного фонду Спілки композиторів України. Фахівці місцевої прокуратури Києва підозрюють його у шахрайстві. Йдеться про відчуження нерухомості та заволодіння шляхом обману коштами банку на суму понад 7,3 мільйона гривень.

За висновками слідства, цей діяч мистецтва разом із дружиною, яка виступила його майновим поручителем, для одержання кредитних коштів і переконання працівників банку у відсутності їхньої стійкої неплатоспроможності та ризиків щодо повернення кредиту, надали банкірам неправдиву інформацію про власні доходи та фінансовий стан.

Керуючи Музичним фондом Спілки, зловмисник відчужив приміщення Спілки на вулиці Софійській на користь власної дружини, яка передала цю нерухомість в іпотеку банку, одержавши кредит.

Згодом екс-голова Спілки, діючи від імені дружини, уклав договір купівлі-продажу зазначеної нерухомості, згідно з яким право власності на неї перейшло до іншої юридичної особи.

Незаконні дії подружжя завдали банківській установі понад 7,3 мільйона гривень збитків, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.