Золотий стрибок: Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту

Українська спортсменка Ярослава Магучіх уперше в кар’єрі здобула перемогу на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Чемпіонка зі стрибків у висоту отримала “золото”, показавши найкращий результат в 2.01 метри.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Переможну висоту у фіналі чемпіонату в Будапешті 21-річна українка взяла тільки з другої спроби. Однак її суперницям не вдалося повторити цей результат. “Срібло” і “бронзу” вибороли австралійки Елеанор Паттерсон та Нікола Оліслагерс, зупинившись на висоті 1,99 метра.

До фіналу змагань зі стрибків у висоту дійшла також ще одна українка. Ірина Геращенко посіла п’яте місце. Її найкращий результат на чемпіонаті – 1,94 метра.

Цікаво, що сама Могучіх, гарантувавши собі перемогу на чемпіонаті, спробувала взяти ще й висоту 2,07 метра, але підкорити її не змогла.

Зауважимо, що атлетка з Дніпра вже двічі опинялся за крок від звання чемпіонки світу. У 2019 та 2022 роках вона здобувала срібні медалі. Тоді її випередили росіянка Марія Ласіцкене та австралійка Елеанор Паттерсон відповідно.