Українка з рекордом виграла марафон у Кракові

Українська легкоатлетка Вікторія Хапіліна виграла марафон у Кракові та встановила на дистанції рекорд.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Перемога у марафоні принесла українці не лише перемогу, але й перепустку на Олімпіаду-2020 у Токіо, розповів її тренер та чоловік Євген Хапілін.

“Віка перемогла з результатом 2 год. 28 хв 3 сек. Вікторія не лише прийшла першою, а ще й встановила новий рекорд краківської траси, поліпшивши його на 11 сек. Цей результат також вище нормативу на Олімпіаду в Токіо 2020 року. Є олімпійська ліцензія”, – розповів Хапілін.

Марафон відбувся 28 квітня в польському Кракові, погода була дощова, +10 °. Спочатку забіг вели кенійські атлетки, але після 15 км Вікторія Хапіліна наздогнала групу, а після половини дистанції вийшла вперед і продовжувала лідирувати і нарощувати відрив.

Друге місце посіла кенійка Чепчірчір Кіпсої, яка відстала від переможниці на понад 5 хв.