Токіо: український дзюдоїст Яків Хаммо програв поєдинок за бронзу

Український дзюдоїст Яків Хаммо не зміг завоювати бронзу Олімпіади-2020 у ваговій категорії +100 кг.

Українець в поєдинку за третє місце поступився представнику Олімпійського комітету Росії Тамерлану Башаєву.

У другій сутичці за бронзу француз Тедді Рінер переміг японця Хісайоші Харасаву.

Чемпіоном став представник Чехії Лукаш Крпалек, який у фіналі переміг грузинського дзюдоїст Гурама Тушишвілі.

Після поразки у чвертьфіналі від японця Хісаеші Нарасави Хаммо виступив у втішному поєдинку, де переміг представника Узбекистану Бекмурода Олтібоєва та отримав шанс поборотися за бронзову медаль.

Перед поразкою в ¼ фіналі Хаммо у стартовому раунді переміг румуна Владуца Сіміонеску.

Раніше українка Дар’я Білодід завоювала бронзу Олімпіади в Токіо у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг.