Олімпіада: Насібов став срібним призером, Беленюк здобув “бронзу”

У тринадцятий день Олімпійських ігор представники національної збірної України змагалися у восьми видах спорту.

Греко-римська боротьба: Парвіз Насібов став срібним призером Олімпійських ігор, а Жан Беленюк здобув бронзову нагороду.

Про це повідомляє НОК України.

Жіноча боротьба (вагова категорія до 57 кг): Аліна Грушина-Акобія після перемоги в першій сутичці над Анхеліною Лисак з Польщі. Далі, в 1/4 фіналу, поступилася Олімпійській чемпіонці Ріо-2016 та бронзовій медалістці Токіо-2020 американці Хелен Маруліс.

Вільна боротьба (вагова категорія до 86 кг): Василь Михайлов у стартовій сутичці поступився бронзовому призеру Токіо-2020 Майлсу Аміну з Сан-Марино і завершив виступи на Іграх.

Художня гімнастика (особисте багатоборство): Таїсія Онофрійчук з четвертим результатом у кваліфікації вийшла у фінал.

Скелелазіння: Євгенія Казбекова стал 14-ю у другій частині півфіналу — лазінні на трудність. За підсумками двоборства вона завершила змагання на 15-му місці.

Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан та Анастасія Рибачок, виступаючи в каное-одиночці на 200 м, не змогли напряму кваліфікуватися у півфінал, але зробили це, вигравши свої чвертьфінальні заїзди.

Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін, виступаючи в байдарці-четвірці на 500 м, фінішували на четвертому місці у першому в історії цієї дисципліни фіналі за участі України на Олімпіаді.

Сучасне п’ятиборство (рейтинговий раунд, фехтування): Олександр Товкай показав перший результат, здобувши 24 перемоги в 35 боях, Владислав Чекан —26-й, Валерія Пермикіна стала 28-ю.

Важка атлетика (вагова категорія до 59 кг): отримавши травму під час виступу, Каміла Конотоп не змогла повноцінно продовжити виступи і посіла сьоме місце за сумою двоборства.

Сьогодні, 9 серпня, у 14-й день Олімпійських ігор представники національної збірної України будуть змагатися у семи видах спорту.

Стрибки у воду (вишка 10 м): чоловіки, кваліфікація: Олексій Середа.

Художня гімнастика: кваліфікація, багатоборство, перша частина: Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна, Марія Височанська.
Кваліфікація, багатоборство, лруга частина: Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна, Марія Височанська. Фінал, особисте багатоборство: Таїсія Онофрійчук.

Веслування на байдарках і каное: жінки, 1/2 фіналу, каное-двійка 500 м: Людмила Лузан, Анастасія Рибачок.

Жіноча боротьба (вагова категорія до 62 кг): жінки, 1/8 фіналу: Ірина Коляденко.

Вільна боротьба (вагова категорія до 125 кг): чоловіки, 1/8 фіналу: Олександр Хоцянівський.

Брейкін: жінки, кваліфікація: Катерина «Kate» Павленко, Анна «Stefani» Пономаренко.

Сучасне п’ятиборство: чоловіки, півфінал B: Олександр Товкай, Владислав Чекан.

Артистичне плавання (дуети): технічна програма: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва.