Хто вийшов до півфіналу Кубка України з футболу. Є сенсація

До півфіналу Кубка України з футболу вийшли луганська «Зоря», «Шахтар» та клуби Першої ліги – «Інгулець» і «Дніпро-1».

В поєдинку 1/4 фіналу Кубка України ФК «Львів» – «Зоря» забили один м’яч. Гол Ледньова на 48-й хвилині став переможним для луганського клубу. 1:0 – перемога «Зорі», яка першою вийшла до півфіналу.

Сенсація сталася в Олександрії, де клуб Першої ліги – «Інгулець» (смт. Петрово, Кіровоградська обл.) обіграв «Карпати». Основний час матчу завершився внічию 1:1. Після голу Щедрого на 50-й хвилині «Інгулець» був попереду. Але на 7-й компенсованій хвилині Швед зрівняв рахунок і перевів матч у додатковий час. Усе вирішилось в серії післяматчевих пенальті, яку виграв «Інгулець» 5:4.

В інших чвертьфіналах «Дніпро-1» обіграв «Ворсклу» 2:0 (голи в активі Куліша і Когута), а «Шахтар» у Харкові переміг в серії пенальті «Динамо» 4:3. Основний час завершився внічию 1:1 (м’ячі забили Мораес і Гармаш).