Дебати між Порошенком і Зеленським можуть відбутися 14 квітня на “Олімпійському”

Публічну дискусію між кандидатами на посаду Президента України можливо проведуть 14 квітня на “Олімпійському”.

Петро Порошенко викликав Володимира Зеленського для дебатів на Олімпійський стадіон, назвавши можливу дату – 14 квітня. Про це інформує офіційний сайт Глави держави.

«Пан Володимир Зеленський пропонував стадіон. Я особисто вважаю, що стадіон точно не найкраще місце для проведення цієї дискусії. Але я наголосив: стадіон, так стадіон. І якщо він вибрав і в будь-якому іншому місці відмовляється проводити дебати, то я хочу наголосити – 14 квітня, в наступну неділю, на Олімпійському стадіоні, саме там, де запропонував пан Зеленський, чекаю його для проведення дебатів», – сказав Глава держави  під час інтерв’ю телеканалу «України».

«Я думаю, що 19.00 або 20.00 буде оптимальним терміном. І я запрошую і глядачів, як хотів пан Володимир Зеленський. Я запрошую всі канали, щоб дебати були проведені в місці, часі як хотів Володимир Зеленський. І не дати йому зійти з цієї його пропозиції. Це буде безвідповідально по відношенню до країни, безвідповідально по відношенню до виборців», – додав він.

На запитання про те, що виборці повинні мати можливість оцінити якість дискусії, подачу інформації і що навіть співак Святослав Вакарчук закликав – не форма, а зміст дебатів, Глава держави зауважив: «Святослав Вакарчук абсолютно правий: дебати – це не є шоу, дебати – це не є змагання. Дебати – це є абсолютно змістовна і серйозна дискусія про майбутнє нашої держави і кожного окремого її громадянина».

«Дуже важливо, щоб в цих умовах ми не мали продавати «кота в мішку», бо на сьогоднішній день є принципово для майбутнього держави, щоб була ґрунтовна і змістовна дискусія. Програє не той, хто зайняв друге місце, а у випадку неправильного вибору, коли люди помилились, не знаючи змісту – програє країна. Вона позбавлена майбутнього», – наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що нині Україна знаходиться на роздоріжжі і є вибір: або країна продовжить свій рух в Європейський Союз, де є верховенство права, демократія, захищені права і свободи, включно з вільним волевиявленням громадян, та в НАТО, де буде забезпечена безпека і оборона держави, або її розвернуть і вона або вповзе, або її втягнуть в Росію.

Фото: nsc-olimpiyskiy.com.ua

Про відеоролики кандидатів у Президенти читайте і дивіться:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *