Знову через мову. “Народнофронтівець” Береза пригрозив дати по мармизі “опоблоківцю” Вілкулу (+відео)

У Верховній Ради стався конфлікт між народними депутатами Олександром Вілкулом і Юрієм Березою. Під час виступу з трибуни член “Опозиційного блоку” Вілкул заявив, що “Народний фронт”, намагаючись привернути увагу невеликого прошарку радикально налаштованих виборців”, наполягає на прийнятті мовного закону про “тотальну українізацію”.

“Наводжу приклад: якщо вихователька в дитячому будинку щось скаже комусь із батьків іншою мовою – російською, угорською, румунською, то мовний інспектор, такий собі стукач, повинен це підслухати, і вона за це отримає штраф, а можливо і більш серйозне покарання –  аж до посадки в тюрму”, – заявив Вілкул і додав, що в Україні “будують націоналістичну державу зразка першої половини ХХ століття”.

Після нього на трибуну вийшов нардеп від “Народного фронту” Юрій Береза.

Він заявив, що щойно в Раді прослухали виступ яскравого представника “п’ятої колони, який працює за гроші Кремля і досі перебуває в залі Верховної Ради”. І якби не було добровольців, то був би “губернатором від Путіна Малоросії, Недоросії, Недососії”.

“Я знаю точно, що ваш час закінчився. Якби ви не гавкали на Українську державу, якби ви не пищали, якби ви не злословили, Українська держава проживе без вас, тому що ви – вчорашній день. Ви наслідки і вирізка Росії. Ви на Росію працюєте…

Коментувати покидьків – це остання справа. Але не допускати виступи проросійські, промосковські в цій залі – це наш обов’язок…

Пане Вілкул, я до вас особисто звертаюся. Не ризикуйте, тому що доведете до гріха. Незважаючи на те, що ми тут дипломати, але по мармизі ви скоро отримаєте прямо у цій залі “, – пригрозив Береза.

https://www.youtube.com/watch?v=8DwWSd6Z79Q

Фото Богдан Бортаков

 

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *