Запишіть: містечко Євробачення на Хрещатику

На головній вулиці столиці відкрили офіційну фан-зону Євробачення-2017 – Eurovision Village.

Тут до 14 травня відбуватимуться різноманітні заходи за участю країн-учасниць пісенного конкурсу. На Хрещатику встановили другу за розмірами сцену Євробачення (після арени в Міжнародному виставковому центрі).

“Офіційна фан-зона пісенного конкурсу налічує 13 тисяч квадратних метрів. Площа буде поділена на три зони: партнерська, фудкорт та зона сцени”, – розповів менеджер Eurovision Village Олександр Матковський.

Працюватиме Eurovision Village щодня, з 12:00 до 22:00, а у дні півфіналів та фіналу – до моменту завершення шоу. Вхід до Eurovision Village – вільний, але з обов’язковою перевіркою на безпеку. Периметр фан-зони охороняють поліція та бійці Нацгвардії.

На двох великих екранах на локації – півфінали і фінал Євробачення-2017 та церемонії відкриття конкурсу й червоної доріжки. А 13 травня – перед трансляцією фіналу пісенного конкурсу на головній сцені Eurovision Village відбудеться “Великий концерт Хіт-фм” за участю українських артистів.

У Eurovision Village гості фан-зони побачать представників Кіпру, Угорщини, Грузії, Азербайджану, Ісландії, Мальти, Сербії, Білорусі, КЮР Македонії, Швейцарії, Австрії, Чорногорії, Іспанії, Вірменії й Молдови.

6 травня представниця Чехії Мартіна Барта виступить на сцені Eurovision Village із джазовим концертом, а потім відбудеться “Nordicnight” – концерт за участю представників Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії, Естонії та Норвегії на Євробаченні-2017.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *