Є дві версії щодо скандальних аудіозаписів з наради у Кабміні – Давид Арахамія

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що є дві версії, як могли з’явитися аудіозаписи розмови осіб, яких асоціюють з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Про це він заявив в кулуарах Верховної Ради.

Він сказав, що з цього привододу буде розслідування. також, на його думку, є дві версії: чи це прослушка, яка стоїть в чиїхось інтересах, чи це хтось зі співрозмовників записав на свій власний телефон… Скільки співрозмовників було, той і міг записати, теоретично”, – сказав Арахамія.

Як повідомлялося в УНН, у мережі опублікували запис розмови, ймовірно, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Останній обговорює економічні питання і зазначає, що він “повний профан”.

Записи були оприлюдненні перед засіданням фракції партії “Слуга народу”, під час якої мали обговорюватися кадрові питання та, зокрема, “захмарні” зарплати окремих міністрів та їхніх заступників. Гончарук на засідання фракції не прийшов. За неофіційною інформацією, він поїхав до Офісу Президента. Після чого з’явилася інформація, що Прем’єр написав заяву про відставку з посади, однак, цю інформацію спростували у пресслужбі Кабміну.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *