Як Зеленський і Лерос шмагали один одного звинуваченнями

Президент України Володимир Зеленський і народний депутат Гео Лерос протягом дня дивували суспільство невтомністю у атакуванні один одного обвинуваченнями.

Зеленський, коментуючи виключення народного депутата Гео Лероса з фракції “Слуга народу”, заявив, що у нього “немає ніякої реакції на хабарників”.

“У мене немає ніякої реакції на хабарників і зрадників цієї країни і мені все одно, з якої вони партії. Я достатньо відповів?”, – наголосив президент.

Лерос відреагував на заяву Зеленського про “хабарників” – заявивши: “я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і у кого я взяв хабар”.
Про це він написав на сторінці у Фейсбуку.

“Пане президенте, я ніколи не був чиновником, не клоун з 95 кварталу та не ларьочний рєшала, мені хабарів не дают. Ви всіх оббріхуєте як бабця, ця звичка у вас зберіглись ще з часів служби пропагандистом олігархів. Я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і у кого я взяв хабар. Ви краще обережніше складайте гроші депутатам в конверти, щоб ненароком на них не було написано ДТЕК”, – зазначив нардеп.

Лерос також наголосив: “щодо зрадника, запамятайте мої слова: ваш слід в історії – це матеріали справи про державну зраду”.

Увечері Лерос заявив в ефірі Громадського, що Зеленський перетворюється на гіршу копію Януковича.

«Людина в період з початку каденції за півроку настільки сильно змінилася, і вона ще більше трансформувалася за це короткий відтинок часу — з лютого до вересня», — вважає Лерос.

Серед прикладів він наводить стиль спілкування Зеленського, який «не поважає і ображає людей». Лерос визнав, що і на початку каденції була подібна стилістика спілкування у Зеленського, наприклад, фрази типу «вийди звідси, розбійник», але тоді, на його думку, президент з повагою ставився до більшості людей.

«Зараз він перетворюється на гіршу копію Януковича. Коли до нього підходять і запитують: це не агітація, коли ви з брендом «Слуги Народу» їздите регіонами перед виборами? А він просто по-хамськи відповідає: Це ваша думка, я не повинен відповідати», — каже опальний депутат.

Екс-«слуга» упевнений, що зараз Зеленський обрав вектор, який повністю відрізняється від того, задля чого створювалася партія «Слуга Народу», саме тому тепер він вважає президента ворогом, хоча колись його підтримував і навіть був радником.

«Він казав, що не буде ніякої толерантності до корупції, незалежно від того, наскільки близьким буде оточення. У підсумку президент показав усією своєю поведінкою, своєю позицією, що ворогам закон, а своїм — все», — наголосив парламентар.

Серед претензій до Зеленського Лерос назвав:

голову Офісу президента Андрія Єрмака не звільнили після публікації записів щодо продажу його братом держпосад;
Єрмак продовжує покривати топ-корупцію, зокрема пов’язану з Києвом і його «смотрящім» Денисом Комарницьким.
руйнуються державні інституту і призначаються туди «смотрящі»;
повністю контролюються правоохоронні органи через Єрмака, крім НАБУ.
«Я зрозумів, що якщо президент не готовий відрізати цю пухлину, в якийсь момент цю пухлину буде вже неможливо оперувати. На сьогодні я змушений визнати, що цю пухлину вже неможливо оперувати. І пан президент несе особисту відповідальність за Єрмака, за корумповане оточення», — підсумував Лерос.

Нагадаємо, 1 вересня народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос з трибуни Ради звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок.
Згодом, нардеп “Слуги народу” Ірина Верещук заявила, що “слуги” збирають підписи за виключення Гео Лероса з фракції.
Сам Гео Лерос заявив, що президент Володимир Зеленський особисто подзвонив Давиду Арахамії і дав команду збирати підписи для його виключення з фракції.
Народні депутати від “Слуги народу” виключили з парламентської фракції Гео Лероса.
Згодом, лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія назвав причини виключення народного депутата Гео Лероса з фракції.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *