Вечірні сутички з поліцією біля київського офісу “Свободи”

В політичній партії “Свобода” заявили, що увечері 2 вересня поліцейські мали намір штурмувати їхній офіс. Однак ця затія провалилася.

Свободівці стверджують, що правоохоронці хотіли затримати депутата Київради Володимира Назаренка, який, мовляв, воює із земельною мафією. Сам Назаренко у Фейсбуці подякував за підтримку киянам, побратимам з С14, Правого Сектору, Національного Корпусу, ГО Центурії, Руху опору капітуляції, ВГО «Сокіл» та іншим організаціям.

Водночас Поліція Києва оприлюднила свою версію подій. Цитуємо:

“Увечері, 2 вересня, троє співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України прибули до офісу громадської організації на вулиці Тургенівська для проведення процесуальних дій. У результаті між правоохоронцями та представниками громадської організації виник конфлікт, під час якого поліцейські отримали тілесні ушкодження. Медичну допомогу їм надали без госпіталізації.

На місці інциденту працювала слідчо-оперативна група. Матеріали зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Шевченківського управління поліції. Після першочергової перевірки буде надана правова кваліфікація події”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *