Вифлеємський вогонь у Київській обласній раді

Благодатний Вифлеємський вогонь сьогодні, 19 грудня група пластунів урочисто передала керівникам Київщини – голові обласної ради Миколі Стариченку та очільникові облдержадміністрації Олексію Чернишову.

Це сталося на початку пленарного засідання чергової сесії обласної ради. Як розповів «Українському репортерові» Олександр Шеметун з ірпінського осередку пластунів, місія доставити Вифлеємський вогонь до обласної ради випала юнакам та дівчатам з Васильківського району, Ірпеня, а також Києва.

Пластуни пишаються тим, що поширюють цей символічний вогонь миру, запалений на місці народження Ісуса Христа, у школах, шпиталях, установах та закладах.

А оскільки наближаються новорічно-різдвяні свята, то народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» з Таращі додав обласним депутатам оптимізму та бадьорості. Перед початком сесії юні майстри сцени потурбувалися про атмосферу радості, приємного настрою, виконуючи релігійно-обрядові, народні пісні. Художнім керівником «Вишиванки» при Центрі творчості дітей “Веселка” вже тридцять років працює Віра Маслюк.

Фото «Українського репортера»

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *