Вперше мером Чикаго стала афроамериканка

Мером Чикаго вперше стала афроамериканка Лорі Лайтфут.

Більшість виборців віддали свої голоси за 56-річну Лайтфут. При цьому її основним противником була інша афроамериканка, – повідомляє ДТ, з посиланням на Chicago Tribune.

Лорі Лайтфут – новачок в американському політикумі, вона з великою перевагою випередила конкурентку Тоні Преквінкл, досвідченого місцевого політика – 74% проти 26%.

Про новообрану Лорі Лайтфут відомо, що вона юрист і борець із поліцейським свавіллям. Також 56-річна демократ Лайтфут раніше ніколи не займала політичні посади, у той час, як 72-річна Преквінкл була в міській раді майже 20 років.

За даними видання, Лайтфут родом з небагатої сім’ї в штаті Огайо. Навчалася спочатку в Мічиганському, а потім в Чикагском університетах.

Відзначається, що вона стала третім темношкірим мером Чикаго, другою жінкою на цій посаді, а також першою жінкою нетрадиційної орієнтації.

Расизм – одна з головних тем передвиборчої кампанії в Чикаго. Тут проживають понад 2,7 млн. осіб, третина з яких – афроамериканці. Церемонія приведення нового глави міста до присяги запланована на 20 травня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *