Військовий парад і маніпуляції щодо “закупівлі” броньованих кабріолетів

Після параду до Дня Незалежності України у соціальних мережах та деяких засобах масової інформації почала активно поширюватися інформація про нібито закупівлю Міністерством оборони трьох броньованих кабріолетів на загальну суму понад 18 мільйонів гривень.

Однак, ця інформація не відповідає дійсності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. У своєму дописі вона зазначила, що «спецтранспорт для участі керівництва Збройних Сил України та держави в Параді 2021 не закуповувався, відповідний договір не укладався, процедура не проводилась».

– Ідея створити такий спеціалізований транспортний засіб належала ексголовнокомандувачу Збройних Сил України. Цю закупівлю не було погоджено профільним комітетом парламенту, – зазначила Ганна Маляр.

За словами заступниці міністра оборони, зразок цього спеціалізованого автомобіля з власної ініціативи розробило і виготовило ПАТ «НВО «Практика». Авто надавалось Збройним Силам у користування під час підготовки до параду.

Однак нагадаємо, 12 серпня під час ознайомлення із перебігом репетиції на злітній смузі підприємства «Антонов», міністр оборони Андрій Таран наголосив на необхідності відходу від радянської системи організації парадів. Зокрема, було прийнято рішення відмовитись від об’їзду військ. Власне тому, необхідності залучення такого виду транспорту до участі у Параді-2021 не було.

“АрміяІнформ”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *