Нові подробиці з біографії нападника, який облив Порошенка зеленкою

З’явилися подробиці щодо зловмисника, який 24 серпня під час Маршу захисників України облив Петра Порошенка зеленкою.

Нападником є чоловік 1999 року народження із кримінального угруповання Брюса з міста Козелець у Чернігівській області. Про це в ефірі телеканалу “Прямий” розповів генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко.

За його словами, у п’ятого президента медики діагностували опік очей другого ступеню. Він вважає, що  напад на Порошенка є частиною цілеспрямованої атаки проти опозиційного лідера.

-Хто такий Пустовгар (нападник на Петра Порошенка. – Ред.)? 1999 року народження, є рядовим членом кримінального угруповання Брюса з міста Козелець у Чернігівській області. Тобто це особа, яка залучається до найбрудніших заходів – ще й наркозалежна. Тобто це людина, яка мислить двома критеріями – де заробити грошей і де взяти дозу. Тут пан Пустовгар самостійно приїздить під час святкування Дня Незалежності до Києва, серед сотень тисяч людей знаходить Петра Олексійовича і скоює на нього напад. Нонсенс! – каже Віктор Кононенко.

Віктор Кононенко додав, що Пустовгар у 2018 році затримувався серед інших учасників рейдерського захоплення одного із сільгосппідприємств у Черкаській області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *