Міністром з питань стратегічних галузей може стати власниця торговельної марки “Експрес манікюр”

Стало відомо, хто претендує на посаду віце-прем’єра – міністра з питань стратегічних галузей. Це – власниця торговельної марки “Експрес манікюр” Олена Липівська-Ергюль.

Таке припущення зробили ЗМІ, ознайомившись з декларацією Олени Липівської-Ергюль, яку подано 29 вересня.

Право власності на ТМ “Експрес манікюр” належить до активів цієї пані із 2009 року.

Дохід кандидатки за 2020 рік з основного місця роботи – 20,4 тис. грн – в декларації зазначено зареєстровану в Туреччині компанію Sahne Vizyon Casting Turism.

Липівська-Ергюль має земельну ділянку площею 1000 кв.м у с.Ревне Бориспільського району, спільно з чоловіком, донькою і батьком – квартирою у Києві 71,5 кв.м і разом із чоловіком та дочкою – квартирою 189,4 кв.м у Туреччині.

Також вона задекларувала три сумки Chanel загальною вартістю понад 700 тис. грн, одяг цієї марки і марки Fendi приблизно на 2 млн грн та ювелірні прикраси Cartier та Van Cleef & Arpels на суму близько 800 тис. грн.

Її чоловік – громадянин Туреччини Ергюль Сюлейман Оузхан – за минулий рік отримав 633,84 тис. грн у турецькій компанії Tantur Tourism Co.

Їздить Липівська-Ергюль на розкішному Range Rover Sport. Готівкою має 378 тисяч доларів, 877 тисяч євро і 1,5 мільйона гривень.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *