Популярний співак Поль Манандіз сьогодні ознайомить українців з новим патріотичним альбомом “Місія на небі”

Сьогодні, 1 жовтня,  у Міжнародний день музики популярний серед українського народу співак, артист Поль Манандіз представить широкій аудиторії новий патріотичний альбом “Місія на небі”, який він присвятив усім захисникам України,  волонтерам, побратимам, в тому числі й Герою України Василеві Сліпаку.

“Я знаю, що Василь зі мною! Ми сумуємо за тобою, мій брате, – написав з цього приводу Поль Манандіз у Фейсбуку. – В альбомі 11 пісень, всі – на фортепіано, адже альбом призначений для відтворення з оркестром. Цей альбом – більше, ніж альбом. Це два роки роботи і життя. Це також ідея, спосіб життя.

Альбом через музику, історії, пісні, легенди познайомить українську музику з усім світом чотрима мовами – українською, французькою, італійською та англійською. Це – моя любов до України та до українців… Я робив усе самостійно (фортепіано, дизайн, ідея). Ніколи в житті, крім народження моєї дочки, я нічим так не пишався. Міа, цей альбом також для тебе! Нехай наша українська культура живе вічно!”

Ще раніше в ексклюзивному інтерв’ю “Українському репортерові” Поль Манандіз сказав, що в альбомі «Місія на небі»  буде акцент в тому числі й на українських піснях, які Росія вкрала у нашого народу, нахабно «приписавши» собі авторство. Тому місія співака полягає ще й у тому, щоб за допомогою мистецтва повертати народові ці шедеври. Читайте розмову з Полем Манандізом ТУТ.

Нагадаємо, що талановитий співак Поль Манандіз приїхав до нас з благополучної Франції, залишивши престижну сцену, і вже шість років мешкає в Україні, виступаючи з концертами в багатьох містах країни, допомагаючи фронту, потужно пропагуючи українську культуру. Він захищає нашу країну від російських окупантів як артист України.

Відеоінтерв’ю з Полем Манандізом:

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *