Київрада хоче викупити ділянку на березі Дніпра, яку люди обороняють від забудовників

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку на столичній вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 (лівобережний масив, берег Дніпра) для облаштування парку.

Площа земельної ділянки складає 1,4892 га. Таке рішення підтримали 85 депутатів Киїради.

За словами депутата Андрія Страннікова, необхідність прийняття цього рішення обумовлена стійким громадським спротивом щодо забудови земельної ділянки.

«Депутатський корпус підтримує ініціативи киян та приймає рішення щодо можливого створення довгоочікуваного парку. У Дніпровському районі має з’явитися нова озеленена територія загального користування для відпочинку та дозвілля громадян. Ми маємо збільшувати кількість сучасних зелених просторів у всіх районах Києва, адже парки та сквери мають бути у пішій доступності для кожного», – розповів Странніков.

У разі згоди власника земельної ділянки на переговори щодо умов викупу ділянки для суспільних потреб буде визначено викупну ціну, забезпечено проведення експертної грошової оцінки, а також вчинено інші передбачені чинним законодавством дії.

Від редакції “Українського репортера” додамо:  мешканці “лівобережки” упродовж декількох років мужньо тримають “оборону” – вони влаштували цілодобовий блокпост, який не допускає будівельну техніку. Вони постійно наполягають на створенні зеленої зони відпочинку замість бетонних монстрів, які заплановано звести майже на березі Дніпра.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *