Гостомель: селищному голові Юрію Прилипку повідомлено про підозру в організації одержання хабара чиновником Міноборони у сумі 20 тисяч доларів

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру Гостомельському селищному голові Київської області за фактом організації одержання неправомірної вигоди у розмірі 20 тис. доларів США службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, Гостомельський селищний голова Київської області організував схему одержання начальником Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України неправомірної вигоди за підписання із суб’єктом господарювання договорів про будівництво. Йдеться про житлове будівництво на земельних ділянках, розташованих в селищі Гостомель Київської області, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Сума неправомірної вигоди становила 20 000 доларів США.

14 вересня 2021 року у ході контролю за вчиненням злочину після одержання зазначених коштів чиновника Міноборони та посередника затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Надалі у ході проведення слідчих дій правоохоронці встановили організатора злочину, яким виявився Гостомельський селищний голова. Своїми діями чоловік сприяв отриманню чиновником Міноборони неправомірної вигоди.

У четвер, 11 листопада 2021 року, прокурором Київської міської прокуратури селищному голові вручено повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Наразі слідство триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюється Територіальним управлінням ДБР у м. Києві.

Інф. Київської міської прокуратури

Про Юрія Прилипка також читайте:

Відео “Хіт козирної дами“:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *