Дмитра Разумкова зняли з посади голови Верховної Ради України

Парламент більшістю голосів проголосував за відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради України.

За це рішення проголосували 284 нардепи. Разумков залишив сесійну залу під оплески багатьох депутатів.


Як розповідав “Український репортер”, Дмитро Разумков виступив з трибуни Ради. Він нагадав, що в 2019 році “Слуга народу” йшла на вибори “не за посадами і за грошима, а змінити країну на краще” з гарними щирими принципами, яким повірили люди.. .

Цитуємо: “Це була сліпа віра, що у нас все вийде. Тому що ми нові чесні, правильні, справедливі, інші. Бо ми – не такі, як вони…

На жаль, сьогодні в цій залі я бачу вже інші очі. Вони сильно змінилось. Весь цей час я намагався зробити, щоб хоча б частина цих обіцянок стала реальністю… Якщо ми повернемось до принципів, то принцип демократії, до якого ми йшли, став принципом влади більшості, принцип верховенства права та закону змінився на політичну доцільність, принцип права на власну позицію та свободу слова змінив принцип “хто не з нами, той проти нас”, принцип “закон один для всіх” став принципом “друзям – усе, ворогам – закон. А принцип, що офшори для влади – ганьба, став принципом “нічого страшного, у кожного ФОПу вони є”.

Мої принципи не змінились, мої цінності такі самі, які і були”.

Разумков подякував колегам за співпрацю та висловив сподівання, що парламент залишиться парламентом, а люди в ньому – людьми.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *