Уряд запрошує на роботу чиновника із зарплатою 51 800 гривень

Українські чиновники мають стати лідерами змін, яким довіряють громадяни. Таку думку висловив міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби.

Влада хоче бачити на держслужбі найкращих професіоналів, а для цього не шкодує грошей на зарплати. Розпочав роботу новий інтернет-портал вакансій career.gov.ua, де уперше можна подати документи он-лайн.

Які фахівці потрібні? Наприклад, заступник державного секретаря Кабінету міністрів, зарплата – 51 800 гривень. Чимало вакансій державних експертів у різних міністерствах: зарплата – 36 200 гривень. Запрошують на роботу і керівників експертних груп у тих чи інших сферах, а на деяких напрямках зарплата вже є більшою – 42 400 гривень (є вакансія в Міністерстві енергетики та вугільної промиловості).

Державний експерт експертної групи з питань інституційного розвитку служб управління персоналом Нацагентства з питань державної служби отримуватиме 40 432 гривні. Що цікаво: на цю посаду можна претендувати навіть з дипломом бакалавра, або молодшого бакалавра, навіть без досвіду роботи.

40 432 гривні – висока зарплатня, погодьтеся. А які обов’язки прописані для чиновника? Читаємо, що на першому місці  у переліку обов’язків: “участь у здійсненні моніторингу та оцінюванні результатів реалізації державної політики з питань управління персоналом на державній службі; узагальнення практики застосування законодавства з питань управління персоналом на державній службі, включаючи політичні, правові, фінансові, організаційні та інші аспекти; аналіз існуючих та виявляє нові проблеми з питань управління персоналом на основі дослідження статистичних даних, звернень державних органів, звернень громадян, інших джерел інформації…” І за цю роботу держава готова сплачувати понад 40 тисяч гривень!

Державний експерт експертної групи з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп населення Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики також одержуватиме 40 432 гривні.

Водночас спостерігаємо невтішну картину: у багатьох селах звільняються листоноші через маленькі зарплати, закриваються поштові відділення. Мізерні зарплати у бібліотекарів. Медпрацівники взагалі одержують копійки. Ми живемо у країні контрастів, і вони посилюються.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *