Українська армія продемонструє свою могутність і розпочинає масштабні навчання

Збройні Сили України 10-20 лютого проведуть навчання у різних регіонах держави, аби підготуватися до ймовірного вторгнення російської армії.

Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков в ефірі телепрограми “Свобода слова на ICTV” .

Він повідомив, що військові навчання пройдуть паралельно із заявленими Росією та Білоруссю маневрами так званої “Союзної держави”.

“Станом на сьогоднішній день вздовж усіх кордонів України з боку Росії, Білорусі та тимчасово окупованих територій знаходиться наземного компоненту 119 тисяч вояків, якщо додати повітряний та морський компонент – це буде 140 тисяч. Це 72 батальонно-тактичних групи, з яких 11 знаходяться у Республіці Білорусь. У них навчання будуть з 10 до 20 лютого. Українські Збройні Сили теж працюють – і сьогодні у нас паралельно, дзеркально відбуваються вже навчання. Я назву місця, де вони будуть відбуватися. Це Рівне, Ковель, Овруч, Широкий Лан, Олешківські піски, Чугуїв, Чернігів, Суми, Одеса.

І це тільки полігони, а ще будуть окремі майданчики, де з 10-го до 20-го лютого відбуватимуться навчання українських Збройних сил із відпрацюванням можливості застосування українських і “Байрактарів”, і “Джавелінів”, і NLAW, які ми нещодавно отримали від Королівства Британії”.

Фото: Генштаб ЗСУ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *