Україна знову нагадала про якнайшвидшу конфіскацію російських грошей, які зберігаються в Америці

Під час міжнародного форуму з безпеки у канадському місті Галіфакс Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч із Спеціальною представницею США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер – обговорили надважливе питання конфіскації суверенних активів росії та спрямування їх на допомогу Україні.

Зокрема Костін заявив: «Наш пріоритет – якнайшвидше розпочати їх конфіскацію. Люди не повинні чекати на справедливість десятиліттями», інформує офіс Генпрокурора.

За його словами, стратегічна підтримка Сполучених Штатів Америки є життєво важливою для України.

Він наголосив, що Україна рішуче налаштована продовжувати реформи та підтримувати повну прозорість у використанні допомоги, яка надається. Також досягнуто значного прогресу в боротьбі з корупцією та олігархічним впливом.

«Я твердо переконаний, що завдяки лідерству Сполучених Штатів та інших союзників України ми зупинимо росію і змусимо агресора заплатити за всі скоєні злочини», – наголосив Генпрокурор.

Ззаначимо, що делегація Офісу Генерального прокурора бере участь у щорічному Міжнародному безпековому форумі, який проходить в канадському Галіфаксі та є одним з найбільших подібних заходів в світі. У форумі традиційно беруть участь представники урядів та парламентів різних країн світу, а також провідні фахівці та експерти у сфері міжнародних відносин, безпеки та оборони.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *