У сина Пшонки суд відібрав мисливські угіддя на Київщині

Суд відібрав у Артема Пшонки – сина екс-генпрокурора часів Януковича – понад 15 тисяч га мисливських угідь у Київській області. Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

“За поданням прокуратури Київщини судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також зобов’язано товариство, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України за часів В. Януковича, повернути у державну власність мисливські угіддя площею понад 15 тисяч га на території Фастівського району.

Нагадаємо, вказане товариство отримало мисливські угіддя з грубими порушеннями законодавчо визначеної процедури припинення права попереднього їх користувача – ДП “Фастівський лісгосп”, а також за відсутності необхідних погоджень усіх землевласників та землекористувачів, які увійшли в межі мисливських угідь”, – написав Луценко у Фейсбуку.

На даний час зазначене судове рішення виконано в повному обсязі, що підтверджується актом державного виконавця Фастівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.

У 2014 році суд повернув угіддя Пшонок державі, оскільки прокуратура довела, що в лісах вирубували дерева під будівництво котеджу та лазні без дозволу. Суд розірвав угоду між “Укрмістбудпроектом” (компанія Пшонки) і Київським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Люди Пшонки  намагались оскаржити рішення суду, але програли. Водночас попри рішення суду залишилося в силі рішення Київської обласної ради про виділення мисливських угідь. Це ключовий документ, адже саме рішенням облради виділяється земля під мисливські угіддя.

Суд врешті визнав, що мисливські угіддя надали Пшонці з порушеннями: фірма оформила гектари без погодження з власниками та користувачами полів і городів, на яких знаходяться угіддя.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *