У Києві знову можна продавати алкоголь вночі. Суд скасував заборону Київради

Господарський суд зобов’язав Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції і скасувати рішення від 22.09.2016 року “Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі міста Києва” з 23:00 до 10:00 години.

Про це повідомляє Київське обласне територіальне відділення АМКУ.

Суд встановив: Київрада вчинила антиконкурентні дії, що полягають у встановленні не передбаченої законами заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів.

“Зобов’язано Киїівраду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягає у прийнятті рішення від 22.09.2016 року, № 19/1023 “Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві”, відповідно до якого встановлено, не передбачену законодавчими актами України, заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани, тощо) на території міста Києва з 23:00 до 10:00 години…”, – йдеться в постанові суду.

Нагадаємо, Київрада 22 вересня 2016 року запровадила заборону на продаж у роздрібних мережах алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території столиці з 23:00 до 10:00. Водночас продаж спиртного у закладах харчування не забороняли.

Фото hyser.com.ua

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *