Трамп відмінив зустріч з Кім Чен Ином

Президент США Дональд Трамп скасував зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, заплановану на 12 червня в Сінгапурі. Відповідний лист Трампа, адресований Кім Чен Ину, опублікував Білий дім.

У листі йдеться про те, що скасувати зустріч з Кім Чен Ином президент США змушений “через відверто ворожі висловлювання з боку лідера КНДР. У цих умовах, написав Трамп, він не бачить можливості для проведення цієї давно запланованої зустрічі”.

Трамп також написав, що КНДР неодноразово згадувала про свій ядерний потенціал. “Але наш (ядерний потенціал) такий величезний і потужний, що я молю Бога, щоб його ніколи не довелося використовувати”, – повідомив президент США.

Про плани Дональда Трампа і Кім Чен Ина зустрітися віч-на-віч стало відомо на початку березня. Саміт мав стати першими в історії особистими переговорами президента США і лідера Північної Кореї. Передбачалося, що на зустрічі йтиметься про відмову КНДР від ядерної програми.

У рамках підготовки зустрічі Майк Помпео – директор ЦРУ, а потім очільник Держдепартаменту – двічі відвідував Північну Корею. З другої поїздки Помпео повернувся з трьома громадянами США, які перебували в ув’язненні в КНДР. Їхнє звільнення було однією з умов американської влади для переговорів з Кім Чен Ином.

Фото REUTERS

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *