Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрінуться в Сінгапурі 12 червня

Президент США Дональд Трамп і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин проведуть переговори в Сінгапурі 12 червня. Про це Трамп написав у Твіттері.

“Дуже очікувана зустріч Кім Чен Юна зі мною відбудеться у Сінгапурі 12 червня. Ми обидва спробуємо зробити це дуже особливим моментом для миру в усьому світі!”

Сьогодні, 10 травня влада КНДР звільнила трьох громадян США. Вони вже прибули на Аляску. Їхнє звільнення було однією з умов американської влади для переговорів з Кім Чен Ином.

Про намір Дональда Трампа і Кім Чен Ина зустрітися особисто стало відомо на початку березня. Це будуть перші в історії особисті переговори президента США і лідера КНДР. Глави держав спробують домовитися про денуклеаризацію Північної Кореї і згортання її ракетної програми.

Підготовкою зустрічі Трампа і Кім Чен Ина з американської сторони займається директор ЦРУ Майк Помпео. Для цього він літав у Північну Корею на початку квітня, а також у травні. Серед можливих місць зустрічі, крім Сінгапуру, називалися Швеція, Швейцарія, В’єтнам і Монголія.

27 квітня у демілітаризованій зоні на кордоні двох Корей зустрілися і потиснули один одному руки очільники Північної і Південної Кореї Кім Чен Ин і Мун Чже Ін. Після переговорів північнокорейський лідер пообіцяв упродовж місяця закрити ядерний полігон і доручив перевести КНДР в один часовий пояс з Південною Кореєю.

Фото REUTERS

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *