Тіла загиблих у авіакатастрофі українців готують до відправки додому

В Ірані ідентифікували тіла громадян України, що загинули під час авіакатастрофи літака біля аеропорту Тегерана.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

“Сьогодні експерти МВС, які знаходяться в Тегерані, отримали ДНК-профілі останків всіх 11 загиблих громадян України. Проводять підготовку для подальшої передачі до України. За попередньою інформацією, передачу тіл 11 загиблих планують провести до 19 січня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що в авіакатастрофі загинуло 11 українців: Володимир Гапоненко (командир, пілот), Сергій Хоменко (другий пілот), Олексій Наумкін (пілот, льотний інструктор), Катерина Статнік (бортпровідниця), Марія Микитюк (бортпровідниця), Валерія Овчарук (бортпровідниця), Юлія Сологуб (бортпровідниця), Ігор Матьков (бортпровідник), Денис Лихно (бортпровідник), Ольга Коб’юк (пасажирка), Олена Малахова (пасажирка).

Нагадаємо, що літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) розбився в Ірані вранці 8 січня. У літаку було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі 176 осіб загинули.
Серед загиблих були громадяни 7 країн: з Ірану 82; з Канади 63; зі Швеції 10; з Афганістану 4; зі ФРН 3, із Великої Британії 3, з України 11 громадян (2 пасажири й 9 членів екіпажу). Пізніше Канада уточнила, що на борту перебувало 57 її громадян.

“Український рерортер” також повідомляв, що у суботу вранці Іран офіційно визнав, що помилково збив ракетою літак МАУ.
Президент Ірану Хасан Рухані виступив із заявою про те, що країна “глибоко шкодує про цю трагічну помилку”. Він також заявив, що дії військових, які призвели до загибелі українського лайнера, будуть розслідуватися.

Корпус вартових ісламської революції (КВІР) взяв на себе відповідальність за збиття українського літака МАУ під Тегераном.
За словами командувача аерокосмічними силами КВІР Аміра-Алі Хаджизаде, оборонна система Ірану помилково визначила український літак як крилату ракету.
Служба безпеки України розслідує катастрофу лайнера за трьома статтями Кримінального кодексу: ч.3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту), ч.2 ст. 115 (умисне вбивство), ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *