Систему для голосування Київської облради зламано надовго. Сесію перенесено

Засідання Київської обласної ради перенесено на невизначений термін. Про це інформує офіційний сайт облради.

Депутати обласної ради запланували провести сесію 26 жовтня. Одне з важливих питань, яке хотіли розглянути, — про внесення змін до Порядку розроблення, прийняття київських обласних комплексних та цільових програм, моніторингу звітності про їх виконання. Однак сесійного засідання не відбудеться — воно скасоване. Чому?

Є службова записка керівника виконавчого апарату облради про неможливість використання системи для голосування. Її пошкоджено. І сталося це під час бійки 26 вересня.

Як розповідав “Український репортер”, того дня в сесійній залі спалахнув гострий конфлікт між кількома депутатами. На підлозі опинився депутат Хахулін — він знепритомнів, йому знадобилася допомога лікарів. Його вдарив колега — Віталій Карлюк.

В облраді вважають, що система для голосування була зламана депутатом від фракції «Солідарність» Віталієм Карлюком. “Згідно з Регламентом обласної ради, реєстрація депутатів у сесійній залі може відбуватися лише шляхом електронної реєстрації. Тому з технічних причин, пленарне засідання сесії не може відбутися.

Окрім того, було вирішено створити робочу групу з представників усіх депутатських фракцій Київської обласної ради щодо вирішення питання відновлення роботи системи РАДА”.

Голова облради Ганна Старикова вважає, що кошти на ремонт має надати депутат, який зіпсував обладнання, або ж фракція до якої він входить.

Протистояння між керівництвом облради та облдержадміністрації триває.

На цю тему читайте також тут

Бійка на сесії Київської обласної ради (+фото, відео)

Керівники Київської області обмінялися дошкульними звинуваченнями (+відео)

https://ukrreporter.com.ua/politic/dolenosne-rishennya-kyyivskoyi-oblasnoyi-derzhadministratsiyi.html

https://ukrreporter.com.ua/politic/kyyivshhyna-poterpaye-vid-gostrogo-protystoyannya.html

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.