Нардеп Луценко просить активістів підтримати розслідування вбивства Юрія Вербицького

«Друзі, нас атакують по всіх фронтах, і нам треба іти у контрнаступ!» З таким закликом виступив у соцмережах народний депутат Ігор Луценко.

Він анонсував подію: 30 жовтня, о 12:20, у приміщенні Апеляційного суду Києва (Солом’янська площа, 2) буде доленосне засідання у справі про вбивство майданівця Юрія Вербицького.

Луценко пише: «Буде прийнято рішення щодо обрання подальшого запобіжного заходу Олександру Волкову, якого підозрюють у співучасті у викраденні. Волков, на думку слідчих, – єдина ланка, котра з’єднує замовників та виконавців цього злочину. І дійсно, усі інші його «колеги» по справі повтікали до Росії. Відпустять Волкова – ймовірно, він теж стане недоступним для слідства.

Що планує сторона, яка захищає підозрюваних у викраденні?

1. За оперативною інформацією, Апеляційний суд мав відпустити Волкова ще два місяці тому. Нібито мали все «порішати», і навіть називалися суми, котрі зайшли суддям. Більше того, через специфічні канали опоненти вийшли на різного роду націоналістичні організації з меседжем, щоб ті не брали участі у засіданні і не тиснули на суд, аби він міг прийняти «потрібне» рішення безперешкодно.

2. Нам вдалося минулого разу зламати цей план. На акцію під суд та до судової зали прийшла велика кількість нардепів, активістів, представників “Правого Сектору”, “Азову”, оунівців та інших. В результаті судді побоялися відпустити Волкова додому.

3. Цього разу прихильники Волкова змінили тактику. Вони теж роблять ставку на численну групу підтримки. Минулого разу вони переважали нас у кілька разів. На щастя, фактично засідання не відбулося. Тому цього разу нам усім необхідно бути. Попри події останніх днів, попри втому, варто продовжувати боротьбу.

Судді, за попередньою інформацією, налаштовані його випускати…»

Луценко просить прийти до суду і підтримати розслідування щодо вбивства Юрія Вербицького.

З відкритих джерел

Юрій Тарасович Вербицький загинув 21 або 22 січня 2014 року біля села Гнідин Бориспільського району. Герой України, сейсмолог, кандидат наук. Активіст Євромайдану; був викрадений разом з Ігорем Луценком невідомими 21 січня 2014 року і вбитий після катування.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *