Керівники Київської області обмінялися дошкульними звинуваченнями (+відео)

Керівник Київської облдержадміністрації Олександр Горган звинуватив голову обласної ради Ганну Старикову в тому, що вона 26 вересня зірвала сесію. Старикова не забарилася з відповіддю – звернулася до Президента України з проханнням дати публічну оцінку діям Горгана.

Коментар на офіційній сторінці КОДА:

“Сесія Київської обласної ради була зірвана Ганною Стариковою після того, як вона зрозуміла, що більшість депутатів облради підтримують ініціативу БПП про внесення змін до порядку денного щодо регламенту. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, коментуючи зрив сесії Київської обласної ради у вівторок, 26 вересня.

“Після того, як СБУ офіційно повідомило про доведений факт фальсифікації голосування від 5-го вересня, депутатами фракції БПП-Солідарність було прийнято рішення внести в порядок денний питання про прийняття регламенту Київської обласної ради. Ця ініціатива була зумовлена необхідністю припинити фальсифікації і маніпулювання голосами депутатів обласної ради. Депутати фракції БПП йшли на сесію з основним нагальним питанням – прийняти рішення про перерозподіл бюджетних коштів для надання майже 43 млн гривень на потреби освітян та медиків на місця”, – заявив Олександр Горган.

“Була оголошена технічна перерва, під час якої відбулось зібрання голів фракцій. Під час перерви Ганні Стариковій стало очевидно, що більшість депутатів підтримує внесення змін до порядку денного. Серед них Самопоміч і Радикали, Наш Край і навіть Оппоблок. І після цього голова обласної ради цинічно проігнорувала законне право депутатів внести пропозицію на розгляд і одноособово поставила порядок денний на розгляд без внесених змін. Звісно, це викликало справедливе обурення депутатів обласної ради, розуміючи підтримку більшості депутатів ініціативи БПП керівництво обласної ради спровокувало бійку, що і призвело до зриву сесії”, – зауважив губернатор.

“Це саме той приклад, коли політичні інтереси стали важливіші за вирішення людських проблем. Однак сьогодні було продемонстровано тверду позицію більшості депутатів Київської обласної ради, які готові працювати і приймати рішення в інтересах громад Київщини. Що стосується інциденту з використанням фізичної сили у приміщенні ради – фракція БПП збереться і розгляне поведінку свого депутата, бо це є недопустимо у стінах Київської обласної ради”, – резюмував губернатор.

Коментар на офіційній сторінці Київської обласної ради:

“Сьогодні під час сімнадцятої позачергової сесії Київської обласної ради, скликаної з метою здійснення розподілу бюджетних коштів, депутат від президентської фракції БПП «Солідарність» здійснив напад голову Київської обласної ради, зламав пульт конференц-системи, тим самим унеможливлюючи продовження ведення сесії. Після цього депутат, зухвало та цинічно побив представника фракції «Батьківщини» Владислава Хахуліна, який став на захист очільниці облради.

“Безпрецедентний тиск СБУ і Прокуратури на мене особисто та на депутатів коаліції в обласній раді не привів до переформатування більшості під моїм головуванням, тому представники президентської партії в Київській обласній раді пішли в рукопашну. Зараз я вбачаю загрозу моєму життю, життю депутатів коаліції в обласній раді. Але те що нас не вбиває робить нас сильнішими, тому ми були і залишаємося останньою барикадою на шляху узурпації влади президентом та його оточенням на Київщині. Не дивлячись на ці ганебні події, свідками яких ми сьогодні були, я глибоко переконана, що демократичний і цивілізований розвиток суспільства, можливий лише при наявності діалогу і тісній співпраці між усіма політичними силами, які сповідують європейські цінності”, – прокоментувала подію Ганна Старикова.

Також вона закликала президента України дати належну публічну оцінку діям Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, Голови Фракції «БПП-Солідарність» – Руслана Кузьменка та депутату, який зчинив бійку Віталію Карлюку.

“Пане Президенте, Ви несете особисту відповідальність за тих, кого ведете під своїми прапорами як до органів виконавчої влади так і до органів місцевого самоврядування!, – сказала очільниця облради.

Владислава Хахуліна, на якого напав Віталій Карлюк, після удару знепритомнів. Колеги-депутати надавали першу допомогу до приїзду карети швидкої. Владислава Хахуліна було госпіталізовано, а до сесійної зали було викликано поліцію та складено заяву про вчинення кримінального правопорушення”.

На цю тему читайте тут  

Бійка на сесії Київської обласної ради (+фото, відео)

Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *