Суддю окружного адмінсуду Києва Олену Власенкову відсторонили від посади за хабар

Вища рада правосуддя на своєму засіданні 22 травня тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності суддю окружного адміністративного суду міста Києва Олену Власенкову.

“Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. задовольнити частково, тимчасово, до 11 липня 2018 року, відсторонити суддю окружного адміністративного суду міста Києва Власенкову Олену Олександрівну від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності”, – повідомляє ВРП.

Як повідомляв “Український репортер”, 10 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Служба безпеки України затримали Олену Власенкову під час отримання хабара. Суддя вимагала у одного з учасників судового розгляду $10 000. В обмін на гроші обіцяла прийняти рішення на його користь. Затримали продажну служительку Феміди при отриманні першого “траншу” в сумі $2 000. З електронною декларацією цієї судді можна ознайомитися тут.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *