Генпрокуратура заблокувала 313 млн грн Януковича у банку Порошенка

Генеральна прокуратура України спільно з Держфінмоніторингом заблокували кошти сина екс-президента України Віктора Януковича Олександра на рахунках у Міжнародному інвестиційному банку.

Про це повідомила у Фейсбуку прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

“Зняття арешту з рахунків Януковича-молодшого не відбулося – ГПУ спільно з Держфінмоніторингом одразу заблокували кошти на рахунках банку. Вдячні небайдужим працівникам банку, які своєчасно проінформували прокуратуру про зняття арешту з рахунків в суді”, – написала Сарген.

Нагадаю, зранку з’явилася інформація, що Печерський райсуд Києва зняв арешт з 312,5 млн грн, які надійшли в Міжнародний інвестиційний банк від Всеукраїнського банку розвитку. Відповідну ухвалу виніс суддя Віталій Писанець.

“Скасувати арешт на грошові кошти, що знаходяться на рахунку в ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”, накладений постановою слідчого судді Печерського районного суду Києва від 25 січня у справі №757/4336/17-к”, – йшлося в документі.

За інформацією Державної служби фінансового моніторингу , “Всеукраїнський банк розвитку” 10 січня 2017 року перерахував 312,49 млн грн у ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”.

25 січня Печерський райсуд вказав, що ці гроші є предметом кримінального правопорушення, адже їх власником є син екс-президента Віктора Януковича і власник “Всеукраїнського банку розвитку” Олександр Янукович.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *